JBL STUDIO 620 - 2-pásmové regálové reprosoustavy, 5,25", max. 100 W - tmavé dřevo

2-pásmové regálové reproduktory, 5,25", max 100 W.
JBL STUDIO 620 - 2-pásmové regálové reprosoustavy, 5,25", max. 100 W - tmavé dřevo
JBL STUDIO 620 - 2-pásmové regálové reprosoustavy, 5,25", max. 100 W - tmavé dřevo
JBL STUDIO 620 - 2-pásmové regálové reprosoustavy, 5,25", max. 100 W - tmavé dřevo
JBL STUDIO 620 - 2-pásmové regálové reprosoustavy, 5,25", max. 100 W - tmavé dřevo
JBL STUDIO 620 - 2-pásmové regálové reprosoustavy, 5,25", max. 100 W - tmavé dřevo
JBL STUDIO 620 - 2-pásmové regálové reprosoustavy, 5,25", max. 100 W - tmavé dřevo
JBL STUDIO 620 - 2-pásmové regálové reprosoustavy, 5,25", max. 100 W - tmavé dřevo
JBL STUDIO 620 - 2-pásmové regálové reprosoustavy, 5,25", max. 100 W - tmavé dřevo
Skladem Brno, Červenka 2 pár
15 590 Kč 12 884 Kč bez DPH

Prodejna Červenka 1 ks
Prodejna Brno 1 ks

Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:zítra
Kódhjs620dkwsPN VýrobceJBLZáruka24 měsícůEAN6925281961342

 

2-pásmové regálové reproduktory s hornovým tweeterem


 

Společnost JBL založil J. B. Lansing v roce 1946 v Northridge v Kalifornii (USA) a jjž od svých počátků se prosazovala s výrobou kvalitních zvukových aparatur, od sluchátek až po klasické domácí i profesionální reproduktory. Výrobky JBL jsou dnes využívány v mnoha nahrávacích studiích, ozvučují většinu kin v USA a množství hudebních sálů po celé Evropě. 

 

HI-FI reproduktory s hornovým tweeterem

 

Již mnoho let JBL úspěšně vyrábí a používá ve všech svých profesionálních reproduktorech vysokofrekvenční kompresní měniče, které vytváří typický JBL sound. Série JBL STUDIO 6 je nejdostupnější možností, jak využít tuto profi technologii v domácím prostředí. Řada představuje nabídku sloupových a regálových reprosoustav pro dvoukanálový poslech, doplněnou kromě dvou aktivních subwooferů i o centrální a surround reproduktory, optimalizované pro vícekanálové systémy.

S identickými vysokofrekvenčními kompresními měniči ve spojení s basovými reproduktory stejné konstrukce je řada reprosoustav JBL STUDIO 6 navržena tak, aby dokázala vytvořit dokonale fungující systém domácího kina, který bude prezentovat zvuk přesně tak, jako na živém koncertě nebo ve velkém kině. Celá série je sladěna designově i technologicky a nabízí ve všech aplikacich působivé množství energie a dynamiky. Živý a průrazný zvuk, přesně definovaný prostor, čistota v širokém frekvenčním spektru a charakteristický JBL bas jsou zvukové přednosti reproduktorů z řady STUDIO 6.

 

"...Reproduktory vytváří dokonalý systém a fungují v absolutní koherentní harmonii..."

Venoth Nair - recenze AV 2day

 

JBL STUDIO 620 - malý reproduktor se silným srdcem

 

JBL Studio 620 je 2-pásmový regálový reproduktor využívající 1" kompresní měnič JBL 2414H-1 spojený s hornovým zvukovodem HDI (High-Definition Imaging) doplněný o 5,25" basový reproduktor s kuželovou membránou PolyPlas. Elegantní design skříně se zaoblenými rohy představuje decentní a estetický prvek vhodný do každé místnosti. Konstrukce ozvučnice je dostatečně robustní (hmotnost 6,88 kg / kus) a vnitřně zatlumená, aby dobře odolávala vnitřním rezonancím. Nemusíte se tedy obávat otočit ovladačem úrovně hlasitosti k vyšším hladinám, protože reproduktor výborně zvládá i vysoké výkony (max. 100 W) a přináší i v náročných podmínkách nezkreslený zvuk. Bassreflexový port je vyvedený na zadní straně nad dvojicí zlacených šroubovacích terminálů umožňujícím jednoduché připojení pomocí banánků, vidliček nebo holých silných vodičů.

 

V horní části ozvučnice je umístěný hornový zvukovod s patentovanou technologií geometrie High-Definition Imaging (HDI™), který ukrývá 1" kompresní výškový reproduktor 2414H-1 s neodymiovým magnetem chlazený fero kapalinou. Vysokofrekvenční jednotka využívá 25 mm membránu vyrobenou z lehkého polymerového materiálu Teonex, který je používán i u legendárních studiových monitorů JBL. Předností této technologie výškového měniče je plochá frekvenční odezva a rovnoměrný akustický tlak směrovaný do širokého poslechového pole. Tweeter 2414H-1 prezentuje velmi čistý zvuk s výraznou schopností přesné lokalizace, snižuje časové zkreslení a bez komprese pohodlně zvládá vysoký výkon s výbušnou dynamikou i při  trvale vysokých úrovních hlasitosti. Tato technologie byla navržená tak, aby umožnila i malým měničům s nízkým výkonem dodávat hladiny akustického tlaku na úrovni živého koncertu. Zvukovod HDI™ díky svému rozšiřujícímu se tvaru zajišťuje rovnoměrný rozptyl a hladkou odezvu tak, aby byla neutrální na poslechové ose i mimo ni. Výsledkem je vysoká kvalita zvuku i vynikající definice prostoru v celém zvukovém poli a dokonce v širokém úhlu mimo poslechovou osu.

 

Střední a nízké frekvence prezentuje 5,25" (133 mm) reproduktor s kuželovou membránou z velmi lehkého a zároveň tuhého materiálu PolyPlas™ (směs celulózových vláken se svrchní vrstvou polymeru). Na stříbrné membráně je charakteristický prvek soustředného prstence aplikovaný jako výztuha. Reproduktor využívá jedinečný magnetický obvod SFG, který kombinuje strukturu pólového nástavce tvořícího symetrické magnetické pole s technologií redukce modulačního zkreslení. Přesvědčivě čistá a dynamická reprodukce nízkých i středních kmitočtů s minimálním zkreslením i při vysokých úrovních hlasitosti je hlavní zvukovou předností tohoto měniče.

 

Dělící kmitočet je nastaven na 2300 Hz a o hladký přechod mezi  pásmy se stará výhybka z vysoce kvalitních komponentů. Díky této koncepci dokáží reproduktory s neutrální tonalitou a vysokou věrností produkovat transparentní zvuk v širokém frekvenčním pásmu, podpořený pevnými a dynamickými basy již od 50 Hz. 

  

Reproduktory jsou kryty magneticky přichycenou černou krycí mřížkou z průzvučné tkaniny a součástí dodávky jsou také 4 slim podstavy pro každý reproduktor. 

 

I když se jedná o regálové reprosoustavy menší velikosti, dokáží JBL STUDIO 620 prezentovat bohatý a zábavný zvuk s pevným basovým základem. Ocení je všichni, kdo vyžadují dynamický sound, ale z prostorových důvodů nemohou využít větší sloupové reproduktory. S tímto reproduktorem si i přes malé rozměry mohou nejen milovníci filmové a rockové hudby užít tu pravou atmosféru živého koncertu přímo ve svém obývacím pokoji.

 

 

PŘEDNOSTI


 

• Ozvučnice se zadními bassreflexovým vývodem

• 2- pásmová koncepce

• 1" kompresní výškový reproduktor s HDI™ zvukovodem pro široké rozptylové pole

• 5,25" basový reproduktor s PolyPlas membránou

• Dynamický zvuk bez zkreslení i při vyšších úrovních hlasitosti

• Bas typický pro studiové reproduktory JBL

• Zlacené šroubovací terminály

•  Povrchová úprava dark wood 

Odstínwalnut
VýrobceJBL

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

  • Systém: 2-pásmový

  • Výškový reproduktor: 1" (25 mm) kompresní měnič s membránou Teonex ve zvukovodu HDI™

  • Basové reproduktory: 1 x 5,25" (133 mm) s kuželovou membránou PolyPlas
  • Dělící kmitočet: 2300 Hz

  • Nominální impedance: 6 Ω

  • Doporučený výkon zesilovače: Max. 100 W

  • Citlivost: 84 dB / 1 m / 2,83 V

  • Frekvenční odezva50 Hz - 40 kHz (- 6 dB)

  • Rozměry (š x h x v): 190 mm x 240 mm x 312 mm

  • Hmotnost: 6,88 kg / ks

PopisTechnické parametry
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.