LINDEMANN MusicBook COMBO - Zesilovač se streamerem

Luxusní integrovaný zesilovač, streamer, DAC a sluchátkový zesilovač s High-End zvukem v kompaktním provedení.
LINDEMANN MusicBook COMBO - Zesilovač se streamerem
LINDEMANN MusicBook COMBO - Zesilovač se streamerem
LINDEMANN MusicBook COMBO - Zesilovač se streamerem
LINDEMANN MusicBook COMBO - Zesilovač se streamerem
LINDEMANN MusicBook COMBO - Zesilovač se streamerem
LINDEMANN MusicBook COMBO - Zesilovač se streamerem
LINDEMANN MusicBook COMBO - Zesilovač se streamerem
LINDEMANN MusicBook COMBO - Zesilovač se streamerem
Skladem Brno, Červenka 6 ks
112 290 Kč 92 802 Kč bez DPH

Prodejna Červenka 5 ks
Prodejna Brno 1 ks

Osobně v prodejně:pondělí 22.7.Přepravní společností:úterý 23.7.
KódimbscomboPN VýrobceLindemannZáruka24 měsícůEAN4260359662076

 

Kompaktní, extrémně elegantní a současně univerzální hudební systém - zesilovač, streamer, DAC a sluchátkový zesilovač v jednom


  

Ze svého ústředí západně od Mnichova se Lindeman stal přední mezinárodní audio značkou, a to nejen pro svou streamovací technologii. Za společností stojí zakladatel Norbert Lindemann, který za své různé návrhy obdržel během více než třiceti let nespočet vynikajících ocenění. Nyní poprvé tato špičková Hi-Fi společnost uvádí na trh komponent spojující všechny funkce. Lindemann audiotechnik GmbH se v sérii MUSICBOOK vždy spoléhala na klasickou kombinaci předzesilovače a výkonového stupně. Nyní v této sérii přináší poměrně radikální restrukturalizaci a generační obměnu, která je doprovázena zjednodušením a přímým nasměrováním výrobků na potřeby zákazníka. LINDEMANN MUSICBOOK COMBO je tak první all-in-one hudební prehrávač - plně vybavený, s jedinečným designem a skutečne audiofilskými ambicemi! Musicbook COMBO vychází z 30 let zkušeností s vývojem zesilovačů a digitálních zdrojů a představuje trvalou hodnotu - nové srdce vašeho hifi systému - stačí přidat reproduktory a můžete začít.

 

Po dlouhém a náročném vývoji se na trh konečně dostává univerzální komponent, který kombinuje funkce integrovaného zesilovače, sluchátkového zesilovače, gramofonového předzesilovače, D/A převodníku a síťového přehrávače. To vše v nadčasovém elegantním designu, který osloví zcela jistě nejen pravověrné vyznavače špičkového zvuku, ale také přicházející generaci příznivců moderního, jednoduchého a účelného audiozařízení s minimálními nároky na prostor a s vysokým výkonem i užitnou hodnotou.  

 

Musicbook COMBO spojuje osvědčenou streamovací platformu použitou u samostatného komponentu Musicbook SOURCE a technologii výkonového zesilovače Musicbook POWER - ověnčených množstvím prestižních ocenění. Škála funkcí a možnosti připojení splní dokonale všechny potřeby. Stačí pouze připojit odpovídající reproduktory – a můžete si vychutnat hudbu v její nejkrásnější podobě. Bohatou na detaily a přesto uvolněnou, s velkým prostorem a s energickou dynamikou. To vše v jediném komponentu s mimimálními nároky na prostor.

 

"...Takto funguje high-end ve vynikající kvalitě, kompaktním formátu a stylovém designu..."

Volker Frech - recenze LITE Magazin

  

FUNKCE A PŘIPOJENÍ

 

Kompaktní, extrémně elegantní a současně velmi flexibilní zařízení, zaměřující se především na příležitosti vyplývající pro Hi-Fi z možností které nabízí síťové připojení a sbližování spotřební elektroniky, síťových technologií a mobilních zařízení, jako jsou smartphony a tablety. Srdcem systému Musicbook COMBO je sekce výkonového zesilovače 2 x 130 / 70 W (4 / 8 Ω), která je technicky identická se samostatně prodávaným koncovým stupněm Musicbook POWER. Lindemann se rozhodl pro inovativní moduly Hypex N-Core třídy D, které obsahují tranzistory MosFET a jsou optimální v kompaktních aplikacích, protože mají se vyhýbají omezením výkonových zesilovačů třídy AB, např. nízké energetické účinnosti a nadměrné tvorbě tepla (dokonce i při středních výkonech). Díky technologii obvodů víceúrovňového audio zesilovače třídy D Hypex tak bylo možné zlepšit spotřebu energie a zároveň snížit elektromagnetické rušení i šum. Ovládání a audiofilská kvalita zvuku tak nastavují nové standardy v této cenové třídě.

Pokud jde o streamování, MUSICBOOK COMBO přináší platformu pro streamování, která nabízí přehrávání hudby z internetu ve studiové master kvalitě s 24-bitovým rozlišením a max. vzorkovací frekvencí 384 kHz. A to vše dokonce bezdrátově přes Wi-Fi. MUSICBOOK COMBO využívá Wi-Fi modul podle standardu IEEE 802.11ac s technologií duální antény, takže nemusí být důvod pro připojení prostřednictvím kabelu do sítě. Integrace do bezdrátové sítě je jednoduchá a provede se „automaticky“ pomocí funkce WPS na routeru pro snadné připojení. Díky vysoce výkonnému procesoru s jádrem ARM a možnosti netové aktualizace je tato platforma dokonale připravena na budoucnost.  Kromě streamování z místní sítě prostřednictvím UPnP je také zcela zásadní, že máte nejen přístup ke svým vlastním datům, ale jsou zároveň přímo podporovány všechny důležité služby streamování, jako jsou Deezer, Spotify Connect, TIDAL Connect, Qobuz, DEEZER a HIGHRESAUDIO. Díky těmto službám je zajištěn přístup k obsahu v kvalitě Studio Master a je také zajištěna podpora pro TuneIn, vhodný jako flexibilní zdroj pro webové rádio a podcasty. Současně je zařízení připraveno pro ROON .

Využít můžete také funkci Bluetooth, která umožňuje přímé bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonů nebo tabletů (bez sítě). Protokol přenosu zvuku A2DP zaručuje vynikající kvalitu zvuku.

  

Sluchátkový zesilovač integrovaný do Musicbook COMBO má výkonný výstupní stupeň schopný napájet sluchátka s impedancí 16 – 200 ohmů. Vestavěný zesilovač představuje metrologicky i zvukově tu  nejvyšší kvalitu. Svou hudbu tak můžete kdykoli poslouchat zcela sami – a bez kompromisů!

 

MUSICBOOK COMBO pamatuje také na příznivce analogu a nabízí integrovaný MM phono předzesilovač špičkové kvality, který je zcela identický jako samostatný předzesilovač pro gramofony - model LIMETREE PHONO. Další dva analogové vstupy s linkovou úrovní signálu umožňují připojení analogových zdrojů, jako je tuner, magnetofon nebo externí CD přehrávač. Na zadním panelu najdete také stereofonní výstup s linkovou úrovní signálu, kam lze připojit například aktivní subwoofer.

 

Prostřednictvím hostitelského portu USB podporuje Musicbook COMBO kromě připojení paměťových médií také připojení externích jednotek CD-ROM. Snadno se tak změní na špičkový CD přehrávač - jednoduše a bez nákladů! Po připojení je jednotka automaticky rozpoznána a obsah CD disku se zobrazí v aplikaci LINDEMANN. Ovládat přehrávání CD pak lze prostřednictvím aplikace nebo pomocí dálkového ovladače. Další digitální zařízení jako BD přehrávač nebo televizor můžete připojit prostřednictvím optického nebo koaxiálního vstupu.

 

Užitečnou může být i funkce multi-room, která umožňuje provozovat několik streamovacích zařízení v různých místnostech současně nebo jednotlivě. Pohodlné ovládání zajišťuje ovládací aplikace LINDEMANN, kterou si můžete zdarma stáhnout jak pro iPhone, tak pro Android zařízení. Aplikace nabízí intuitivní ovládání různých zdrojů a komplexní nabídku pro nastavení zařízení. Tímto způsobem se ovládání Musicbooku stane hračkou! Samozřejmostí je ale také možnost ovládání přes jednoduchý dálkový ovladač, který je součástí dodávky.

 TECHNOLOGIE

 

Rozhodujícím faktorem pro zvuk digitálního komponentu je především digitálně-analogový převodník. Proto společnost LINDEMANN vychází z konceptu využitého u samostatnéh zdroje Musicbook SOURCE. V režimu DSD jsou všechny digitální vstupní signály - bez ohledu na zdroj - převedeny na 1-bitový signál s vysokým rozlišením (DSD 256) v procesu převzorkování pomocí převodu delta-sigma (DSD Re-Sampling). Rozlišení je 256 krát vyšší než u CD formátu. Tento signál se převádí přímo na analogový signál jednoduchou filtrací v obvodech převodníku - bez vlivu digitálních filtrů nebo digitálního řízení hlasitosti. Digitální signálové procesory (DSP) a jejich negativní zvukové efekty jsou zcela vynechány. Filtrování a ovládání hlasitosti jsou čistě analogové. Hudební signál získaný touto "dekonstrukcí" převodníku je zcela transparentní: nejvyšší rozlišení, brilantní barvy, neomezená dynamika a nová, naprosto "reálná" atmosféra připomínající analogové přehrávání!

 

V digitálně-analogovém převodníku je využíván jeden z nejlépe znějících převodníků vůbec, AK4493 od japonského digitálního specialisty AKM (Asahi Kasei Microdevices Corporation). Hudebně tento modul přesvědčí konkurenci obrovským množstvím detailů, přirozenými barvami a perfektním načasováním. Před vlastním převodem procházejí všechny digitální vstupní signály ultra přesným procesem převzorkování pomocí MEMS femto hodin. Takto vytvořená data jsou zcela bez jitteru. Je tak splněn základní předpoklad pro dokanalý zvuk při přehrávání digitální hudby

 

Technologicky má Musicbook COMBO ještě další eso v rukávu: převodem všech digitálních signálů do 1-bitového formátu DSD (pomocí ultra přesných hlavních hodin) je pro digitálně uloženou hudbu dosaženo kvality zvuku, která je zřetelně slyšitelně otevřenější a přirozenější než u běžných D/A převodníků. Tento zcela nový přístup také poskytne „běžným“ nahrávkám v CD kvalitě nový a výjimečně skvělý zvuk.

 

 

 PŘEDNOSTI


  

 • Pouzdro frézované z masivního hliníkového bloku

 • Všechny funkce lze nastavit a ovládat pomocí nové jednoduché aplikace Lindemann

 • Výkonná platforma pro streamování v kvalitě Master studio, Roon Ready

 • DSD-Re-Sampling s nulovým jitterem s MEMS FemtoClock

 • Špičkový D / A převodník: AK4493 - dva DAC čipy v duálním diferenciálním mono režimu - jeden pro každý kanál

 • Digitální zpracování dat taktováno s přesností 500 femtosekund
 • Analogový předzesilovač se špičkovým vstupem pro MM gramofony a zesilovač pro sluchátka s vysokým výkonem

 • USB port pro paměťová média s možností připojení CD ROM

 • IR dálkový ovladač

 

 

ODKAZY


 

"...Myslím, že jsem našel své streamovací / DAC / zesilovací řešení pro budoucnost a je to Lindemann Musicbook Combo. Vzhledem ke svému rodokmenu je to opravdu slušná cena a nabízí obrovskou hodnotu za v evropě vyráběný komponent, a to neříkám příliš často...Výborně, pane Lindemanne – právě jste nabídl ideální zvukové řešení pro mnohé..."

Trevor Butler - recenze the EAR Hi-Fi Music Gear

 

Recenze LITE MAGAZIN (DE)

Recenze HI-FI+ (EN)

Recenze THE EAR (EN)

 

 

Další informace k produktům a kompletní sortiment Lindemann najdete na stránkách LINDEMANN.CZ 

Odstínstříbrná
VýrobceLindemann

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

 • Podmínky měření: 22 °C, síťové napětí 230 V, Audio Precision AP2722

 • Napájení: 90 – 240 V, 50 – 60 Hz

 • Příkon: 0,5 W v pohotovostním režimu, 16 W provoz, 160 W max

 • Rozměry (Š x V x H): 280 x 220 x 63 mm

 • Hmotnost: 3 kg

 • Rozlišení: 768 kHz / 32 bit a DSD 256

 • Dynamický rozsah: >125 dB

 • THD a šum: <0,001 % (@ 0 dB FS)

 • Master-Clock: Ultra nízk jitter - MEMS Femto Clock

 • Převzorkování: S dynamikou 180 dB a 32-bitovým rozlišením, bit-perfect nebo DSD

 • Tlumení jitteru při převzorkování: >60 dB

 • Architektura převodníku: 2 x AK4493 DAC v duálním diferenciálním mono režimu, AK4137 re-sampler

 • Ethernet: 100 Mbit / s

 • WLAN: Dvoupásmový 802.11a/b/g/n/ac, podpora WPS

 • Bluetooth: 4.2, A2DP

 • USB: Vysokorychlostní hostitelské rozhraní pro pevné disky a USB CD ROM - mechanika, max. výstupní proud 1,5 A

 • Podporované kodeky: WAV, FLAC, AIFF, ALAC, MP3, AAC, Ogg Vorbis, WMA, DSD

 • Podpora: UPnP a DLNA

 • Rozlišení PCM: 44,1 kHz až 384 kHz, 24 bitů (WLAN až 192 kHz)

 • Rozlišení DSD: DSD 64 až DSD 256 (WLAN až DSD 128)

 • Přehrávání: Bez mezer (funkce Gapless)

 • Streamovací služby: TIDAL Connect, Qobuz, Deezer, HighResAudio, Spotify Connect

 • Internetové rádio a podcasty

 • Roon ready

 • Vstupy:  dva analogové linkové vstupy (RCA) se vstupní impedancí 50 kΩ. Max. vstupní napětí 2,5 V +.

 • MM vstup pro připojení gramofonu - Hodnoty připojení MM: 47 kΩ / 150 pF / zisk 40 dB

 • Výstup: Linkový (RCA)

 • Výstupní impedance: 100 Ω. Max.

 • Výstupní napětí: 1 V

 • Rozsah ovládání hlasitosti: 0 až 80 dB v krocích po 1 dB

 • Regulace vyvážení: ± 6 dB v krocích po 1 dB

 • Frekvenční odezva: 2 – 200 kHz (-3 dB)

 • THD a šum: < 0,001 % @ 3 V výstup

 • Výkon: 2 x 130 W @ 4 Ω, 2 x 70 W @ 8 Ω

 • THD & Šum: < 0,03 % @ 10 W na 4 Ω

 • Faktor tlumení: > 500

 • Konektor pro sluchátka: 6,35 mm - jack konektor

 • Zisk sluchátek: 0 dB / 12 dB přepínatelný

 • Doporučená impedance sluchátek: 16 - 200 Ω

 • Faktor tlumení sluchátkového výstupu: >100

PopisTechnické parametry
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.