LP Czerwiński / Oleszkiewicz - Pictures

Vinylové album fenomenálního hudebníka Adama Czerwinského s referenční kvalitou zvuku. Mastering Abbey Road Studios.
LP Czerwiński / Oleszkiewicz - Pictures
LP Czerwiński / Oleszkiewicz - Pictures
LP Czerwiński / Oleszkiewicz - Pictures
Skladem Praha, Červenka > 10 ks
2 149 Kč 1 776 Kč bez DPH

Prodejna Červenka > 10 ks
Prodejna Praha 3 ks

Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:úterý 28.5.
KódzlppictuVýrobceAC RecordsZáruka24 měsícůEAN8595122702090

Czerwiński / Oleszkiewicz – Pictures

Nádherné a pohodové album melodického jazzu interpretované špičkovými hudebníky. Poslech je dokonalým hudebním zážitkem.

 

(LP 180 g - limitovaná edice 600 kusů) - AAA 100 % analogové album s referenční zvukovou kvalitou.

 

AC Records je nahrávací společnost, která si cení fantastického analogového zvuku a nejvyšší kvality nahrávek produkovaných ve studiu. Nahráváno je v nejlepších studiích a pouze za použití analogových technik na elektronkových nebo páskových mikrofonech a lampových zesilovačích.?

Nahráno Nolanem Shaheedem ve dnech 21. – 22. Února 2005 v No Sound Studios v Pasadeně v Kalifornii.
Remastered Piotr Łukaszewski ve studiu Custom 34 Studio v Gdaňsku
Mastering a lis vinylu přímo ze 1 " pásky od Sean Magee v Abbey Road Studios v Londýně dne 23 / 09 / 2019
Art design by Kuba Karłowski

 

Adam Czerwiński – všestranný polský jazzový hudebník, majitel a vůdčí osobnost AC Records.

 

Profesionální debut Adama Czerwińského lze datovat do roku 1986, kdy začal hrát v kapele Janusz Muniak. Adam se tehdy zúčastnil nahrávání legendárního alba Lora Szafran Lonesome Dancer, které lze považovat za jeden z nejdůležitějších jazzových počinů 80. let v Polsku. Adamovi bylo tehdy 25 let a toto album mu otevřelo dveře k dalším zajímavým projektům. V následujících letech hrál společně s takovými jazzovými osobnostmi jako Lee Konitz, Eddie Henderson, Larry Koonze, Harvie Swartz, John Abercrombie, Cameron Brown, Jeane Poule Bourelly, Bennie Wallace, Bennie Maupin, Larry Goldings a James Newton. V poslední době spolupracoval s Johnem Scofieldem, Jean Lucem Pontym, Robertem Plantem a Nigelem Kennedym. 

 

Během své kariéry se podílel na nahrávání více než 120 alb, z toho na 13 je hlavním protagonistou. V současnosti vystupuje v nejlepších klubech a koncertních sálech na světě s hudebníky jako Nigel Kennedy, Robert Plant nebo Eric Clapton. Mezi tím se však také věnuje produkci a nahrávání alb pro AC Records, na kterých se kromě vynikajících hudebníků podílí také špičkoví masteringový inženýři jako například Christian Wright, který se v renomovaném britském nahrávacím studiu Abbey Road Studios specializuje na analogový mastering pro vinylové desky. Právě v tomto studiu vznikaly legendární nahrávky pro alba The Beatles. Toto studio pracuje s technologií DMM (Direct Metal Mastering). K setkání Adama s Christianem Wrightem (nahrával také alba Elvise, Elly Fitzgerald, Cream, Radiohead atd.) pomohl Steve Cox – renomovaná osobnost světové hudby, který se podílí na koncertech např. Iron Maiden, Def Leppard, Amy Winehouse atd.). Na novějších projektech AC Records se také podílí Alex Warton, který pracoval na všech nejdůležitějších remastrovaných vinylových verzích alb Abbey Road Studio v posledních letech: The Beatles, Marvin Gaye, Radiohead a podílel se také na opětovném vydání katalogů Rolling Stones a Paula McCartneyho.

 

Spolupráce s těmito světovými osobnostmi pomáhá Adam Czerwińskému a AC Records zajistit tu nejvyšší kvalitu nahrávek. Dá se zcela jistě tvrdit, že všechna vydaná alba AC Records lze zařadit mezi referenční High- End nahrávky.

 

Alba AC Records jsou 100 % analogové nahrávky té nejvyšší kvality s dokonalým zvukovým masteringem Abbey Road Studios . Počet výlisků je omezen na 600. Exkluzivní obal a příslušenství jen podtrhují výjimečnost těchto nahrávek.

 

Hudebníci

 • Larry Koonse - kytara
 • Darek Oleszkiewicz - kontrabas
 • Adam Czerwiński - bicí

  

Strana A

 1. Sills Sails - Larry Koonse - 5:53
 2. Kind of Blues - Adam Czerwiński - 3:24
 3. Snowglobe  –   Darek Oleszkiewicz - 7:02
 4. Childs time - Larry Koonse - 5:07

Strana B

 1. Lubambo - Larry Koonse –  6:20
 2. June Gloom - Darek Oleszkiewicz –  5:17
 3. In the Key of B/b - Adam Czerwiński - 6:11
 4. Pictures - Adam Czerwiński - 5:25
VýrobceAC Records
Popis
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.