LP MAP Adam Czerwiński Trio – Kiedy Bylem - AC Records

Album tria Adama Czerwinského MAP od AC Records s referenční kvalitou zvuku. Mastering Abbey Road Studios.
LP MAP Adam Czerwiński Trio – Kiedy Bylem - AC Records
LP MAP Adam Czerwiński Trio – Kiedy Bylem - AC Records
LP MAP Adam Czerwiński Trio – Kiedy Bylem - AC Records
Skladem Červenka 4 ks
1 199 Kč 991 Kč bez DPH

Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:zítra
KódzlpmapackbVýrobceAC RecordsZáruka24 měsícůEAN8595122701451

ADAM CZERWIŃSKI TRIO MAP - "Kiedy Byłem"

(LP 180 g - limitovaná edice 500 kusů) - Vinylové album s referenční zvukovou kvalitou. Analogový mastering Abbey Road Studios.

 

AC Records je nahrávací společnost, která si cení fantastického analogového zvuku a nejvyšší kvality nahrávek produkovaných ve studiu. Nahráváno je v nejlepších studiích a pouze za použití analogových technik na elektronkových nebo páskových mikrofonech a lampových zesilovačích.?

 

Adam Czerwiński – všestranný polský jazzový hudebník, majitel a vůdčí osobnost AC Records.

 

Profesionální debut Adama Czerwińského lze datovat do roku 1986, kdy začal hrát v kapele Janusz Muniak. Adam se tehdy zúčastnil nahrávání legendárního alba Lora Szafran Lonesome Dancer, které lze považovat za jeden z nejdůležitějších jazzových počinů 80. let v Polsku. Adamovi bylo tehdy 25 let a toto album mu otevřelo dveře k dalším zajímavým projektům. V následujících letech hrál společně s takovými jazzovými osobnostmi jako Lee Konitz, Eddie Henderson, Larry Koonze, Harvie Swartz, John Abercrombie, Cameron Brown, Jeane Poule Bourelly, Bennie Wallace, Bennie Maupin, Larry Goldings a James Newton. V poslední době spolupracoval s Johnem Scofieldem, Jean Lucem Pontym, Robertem Plantem a Nigelem Kennedym. 

 

Během své kariéry se podílel na nahrávání více než 120 alb, z toho na 13 je hlavním protagonistou. V současnosti vystupuje v nejlepších klubech a koncertních sálech na světě s hudebníky jako Nigel Kennedy, Robert Plant nebo Eric Clapton. Mezi tím se však také věnuje produkci a nahrávání alb pro AC Records, na kterých se kromě vynikajících hudebníků podílí také špičkoví masteringový inženýři jako například Christian Wright, který se v renomovaném britském nahrávacím studiu Abbey Road Studios specializuje na analogový mastering pro vinylové desky. Právě v tomto studiu vznikaly legendární nahrávky pro alba The Beatles. Toto studio pracuje s technologií DMM (Direct Metal Mastering). K setkání Adama s Christianem Wrightem (nahrával také alba Elvise, Elly Fitzgerald, Cream, Radiohead atd.) pomohl Steve Cox – renomovaná osobnost světové hudby, který se podílí na koncertech např. Iron Maiden, Def Leppard, Amy Winehouse atd.). Na novějších projektech AC Records se také podílí Alex Warton, který pracoval na všech nejdůležitějších remastrovaných vinylových verzích alb Abbey Road Studios v posledních letech: The Beatles, Marvin Gaye, Radiohead a podílel se také na opětovném vydání katalogů Rolling Stones a Paula McCartneyho.

 

Spolupráce s těmito světovými osobnostmi pomáhá Adam Czerwińskému a AC Records zajistit tu nejvyšší kvalitu nahrávek. Dá se zcela jistě tvrdit, že všechna vydaná alba AC Records lze zařadit mezi referenční High- End nahrávky.

 

Alba AC Records jsou 100 % analogové nahrávky té nejvyšší kvality s dokonalým zvukovým masteringem Abbey Road Studios . Počet výlisků je omezen na 500. Exkluzivní obal a příslušenství jen podtrhují výjimečnost těchto nahrávek.

 

Adam Czerviński Trio MAP - "Kiedy Byłem" (LP 180 g - limitovaná edice 500 kusů)

 

M - Marcin Wadołowski - kytara, zpěv

A  - Adam Czerwiński - perkuse

P  - Piotr Lemańczyk - kontrabas, basová kytara

 

Host: Grzegorz Skawiński

 

Nahrávky polských hitů v nových netradičních aranžmá.

 

Strona A:

Kiedy byłem małym chłopcem

Jej portret

Oni zaraz przyjdą tu

Cała jesteś w skowronkach

Modlitwa


Strona B:

Byłaś serca biciem

Pod papugami

Wspomnienie

Z kopyta kulig rwie

VýrobceAC Records
Popis
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.