Porce ocenění pro výrobky AQ, Pro-Ject a ARCAM

 

Výrobky z produkce AQ a z naší distribuce dosáhly na stupně vítězů v každoroční anketě časopisu Stereo a Video.

 

Výrobky roku 2023 - 2024

Časopis Stereo a Video na konci roku bilancoval  a sestavil přehled výrobků roku v audio/video kategoriích. Ocenil hned tři výrobky z distribuce firmy AQ

 

Integrovaný zesilovač roku 2023 – 2024: ARCAM A15

Střední model z nové řady Radia oslovil designem, výkonem a univerzální konektivitou: mimořádně kvalitní Bluetooth vám v kombinaci s dobrým zdrojem signálu nahradí streamer. Zvuk je vyvážený, dynamický, rozlišený. Jejich představení v časopise Stereo & Video najdete na tomto odkazu.

 

 

Aktivní stojanové reprosoustavy s nejlepším poměrem cena/výkon: AQ Labrador 39 Forte

Aktivní regálovky vynikají mimořádnou kvalitou provedení, prvotřidní kvalitou použitých součástek a také konektivitou. To z nich dělá vítaného společníka pro poslech nejrůznějších žánrů hudby.

 

Gramofonový systém roku 2023 – 2024: Pro-Ject T2W

Zkušenost testera z časopisu se shoduje s naší zkušeností s gramofonem v našich studích. Precizní provedení, kvalitní přenoska a streamovací modul ve výsledku přinášejí takovou kvalitu streamu, že jej prakticky nerozeznáte od analogového propojení.

 

AQ M27 multiplex vítězem testu aktivních reprosoustav

Tuhá ozvučnice, univerzální konektivita s kvalitní implemenetací Bluetooth ve verzi 5.0 přesvědčila hodnotitele natolik, že tyto aktivky vyhrály v testu aktivních reprosoustav do 15 000 Kč v prvním letošním čísle Sterea a Videa. Test této reprosoustavy najdete zde.

 

Všechny oceněné výrobky si můžete poslechnout v showroomech AQ audio v Praze, Brně a Července.

Porce ocenění pro výrobky AQ, Pro-Ject a ARCAM
Vytvořeno29.01.2024