Pro-Ject A1 - první plnoautomat

Známý výrobce vyslyšel volání některých zákazníků po pohodlí.

Do našich studií i na eshop dorazil nový automat od Pro-Jectu jako první výsledek spolupráce značky s výrobní základnou v Německu. Posledním modelem Pro-Jectu byl poloautomat XPression Comfort - ten byl určen náročnějším audiofilům.

Pro koho je?

Nový Pro-Ject Comfort je určen pro začínající audiofily, kteřá ocení jednoduchost a pohodlí. Gramofon je ušetří jakéhokoli nastavování a kompletace - podobně jako přístroje T1 nebo Juke-Boxy. Po vybalení čeká zákazníka jen jednoduché nasazení pantů a ochranného krytu, připojení do sítě a jde se hrát.

 

slide
slide
slide
slide
slide
slide

 

Solidní provedení Made in Europe

Šasi gramofonu je vyrobeno z dřevotřísky, která mu poskytuje solidní tuhou základnu. Lehké hliníkové rameno je osazeno osvědčenou přenoskou OM 10. Antiskating je pevně nastaven. Gramofon je vybaven i phono předzesilovačem a je možné jej připojit přímo k linkovému vstupu předzesilovače. Stejně tak ale můžete využít předzesilovač externí - přepínání obou režimů se realizuje malým přepínačem, přístupným po sejmutí slipmatu přes otvor talíře.

 

 

 

Ovládání

Ovládací panel gramofonu nabízí tři přepínače. Prvním přehrávání zapínáte/vypínáte: po zapnutí se ovládací obvody zcela odpojí a nemají tak žádný vliv na kvalitu reprodukce.

Druhý přepínač umožňuje kdykoli během přehrávání přenosku z desky zvednout a posunout ji na jiné místo na desce.

Poslední slouží k přepínání rychlosti mezi 33 a 45 otáčkami za minutu.

 

Cenou se A1 blíží modelu T1 - stojí 9999,-Kč, což mu v kategorii takto pojatých v Evropě vyrobených gramofonů dává solidní šanci na úspěch.

Přijďte si ho vyzkoušet!

 

 

 

 

Koupit na eshopu

 

 vxyc

Pro-Ject A1 - první plnoautomat
Vytvořeno02.06.2022