Pro-Ject Connect it Phono DS RCA - mini XLR - 123 cm

Gramofonový kabel pro plné symetrické zapojení s konektory RCA na miniXLR s vodiči z OFC mědi s povrchovou uhlíkovou vrstvou
Pro-Ject Connect it Phono DS RCA - mini XLR - 123 cm
Novinka
Doprava zdarma
Pro-Ject Connect it Phono DS RCA - mini XLR - 123 cm
Pro-Ject Connect it Phono DS RCA - mini XLR - 123 cm
Pro-Ject Connect it Phono DS RCA - mini XLR - 123 cm
Pro-Ject Connect it Phono DS RCA - mini XLR - 123 cm
Skladem Červenka 3 ks
4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH

Osobně v prodejně:pondělí 17.6.Přepravní společností:úterý 18.6.
Kód9prdsrcamx123VýrobcePro-JectZáruka24 měsícůEAN9120122293621

 

Nízkokapacitní audio kabel pro gramofony s konektory RCA na mini XLR - délka 123 cm


  

Ačkoliv samotné kabely nedokážou vylepšit zvuk vašeho audio systému, mají přesto nepopiratelný vliv na výsledný zvukový projev. Kvalitní kabeláž výrazně lépe odolává rušení během přenosu a všechny detaily a informace v signálu obsažené, přenáší do vyhrazeného přijímacího zařízení s minimálními ztrátami. Použití nekvalitního kabelu tak může nepříznivě omezit výkon  celého HiFi systému a může být překážkou dokonalého poslechového zážitku. Kvalitní gramofony, zesilovače atd. proto vždy vyžadují použití kvalitní kabeláže, která dokáže přenést signál bez ovlivnění, aby systém mohl využít svůj plný zvukový potenciál. Při návrhu kabeláže využívá společnost Pro-ject více jak 30 let zkušenost s návrhem a výrobou kvalitních HiFi zařízení. Základem je použití kvalitních materiálů, kdy důležitý je nejen vodič, ale i dielektrikum, stínění a samotná kvalita konstrukce. 

 

Connect it Phono DS - výhody symetrického zapojení i pro gramofony s konektory RCA

 

Kabely „Connect it DS“ představuje vynikající řešení propojení pro audiofily, kteří preferují symetrické zapojení gramofonu a kladou vysoký důraz na přesnost i čistotu zvuku a zároveň na zachování vynikajícího poměru výkon / cena. Kabel „Connect it Phono DS“ využívá OFC měděné vodiče, které jsou zárukou přenosu signálu s minimálním zkreslením. Kapacita kabelu má velmi nízké hodnoty, aby signál zůstal čistý a zvuk otevřený. Nízkokapacitní kabely jsou optimální specificky pro připojení gramofonu. Silné stínění je ze 100 % tvořeno mědí OFC pro efektivní potlačení elektromagnetického i vysokofrekvenčního rušení a  má specifickou geometrii ve tvaru šroubovice s vodivým subplášťem z termoplastického elastomeru, který představuje dokonalou ochranu a zároveň umožňuje kabelu zůstat dostatečně ohebným. 

 

Vodiče: 99,99 % OFC měď

Konstrukce: 2 x 0,2 mm2

Kapacita kabelu: 90 pF (1,23 m)

Dielektrikum: Vysoce flexibilní komůrkový polyethylen

Stínění: Kroucená OFC měď s vodivým TPE opláštěním

Konektory: Postříbřenéné kontakty

 

Stíněné vodiče z bezkyslíkaté mědi 99,9 % OFC jsou zakončeny na jedné straně s RCA konektory a na druhé straně mini XLR konektorem. Tato konfigurace umožňuje symetricky připojit i vetšinu modelů gramofonů Pro-Ject, které mají výstup přes konektory RCA, jsou například modely Pro-Ject DEBUT atd. Kontakty na zakončení jsou silně postříbřené, protože stříbro, ve srovnání se zlatem, nabízí dokonce ještě vyšší vodivost s minimálním přechodovým odporem pro zajištění dlouhodobé ideální vodivosti. Je známé, že stříbro může oxidovat, ale není nutné mít obavy, jde pouze o optický detail, protože samotný oxid stříbrný nabízí dokonce lepší vodivost jako stříbro samo. Konketory jsou uzpůsobené pro pevný kontakt a samovolně se v žádném případě neuvolní.

 

Elektromagnetické rušení = nepřítel analogového zvuku 

 

Audio technika a především gramofony jsou dnes ovlivněny rušením mnoha elektromagnetických polí. Příčinou jsou bezdrátové sítě a řada elektronických zařízení v moderní domácnosti. Nejběžnější propojení mezi gramofonem a zesilovačem přes RCA kabel je na rušení velmi náchylné. Tento tzv. „elektrosmog“ může nepříznivě ovlivnit slabý phono signál a být příčinou šumu při přehrávání hudby. Řešením problému je plně symetrické zapojení gramofonu *. Se symetrickým připojením získáte ze svých drahocených záznamů detaily, které dříve nebylo možné slyšet. Většina aktuálně nabízených gramofonů Pro-Ject s výstupními konektory RCA (od modelu DEBUT výše)  mají plně symetricky zapojené konektory. Díky tomuto kabelu ltak můžete využívat všech výhod symetrického zapojení. Osvoboďte svůj Hi-Fi stereo systém od nežádoucího šumu a rušení. Přibližte se hudbě, kterou milujete, a posuňte svůj hudební zážitek na novou úroveň. 

 

Výhody symetrického zapojení: • Signál bez rušení • Zvýšená dynamika • Nižší hladina šumu

 

Pro-Ject Connect It PHONO DS RCA - mini XLR je kabel s nízkým kapacitním odporem a silným měděným stíněním, optimalizovaný pro symetrické zapojení gramofonů Pro-Ject s výstupním konektorem RCA  ve spojení s kompatibilním plně symetrickým gramofonovým předzesilovačem jako jsou Pro-Ject Phono Box DS3Tube Box DS3 nebo Phono Box S3. Více o možnostech symetrického zapojení gramofonu najdete v sekci "Ke stažení".

 

* Abyste mohli používat symetrické připojení True Balanced, váš gramofon Pro-Ject musí být vybaven přenoskou typu MC nebo speciální přenoskou MM Pick it PRO Balanced.

S ohledem na optimální vlnovou délku je kabel Connect it Phono DS nabízen v délce 1,23 m.   

VýrobcePro-Ject
Popis
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.