Hifi Studio
Hifi Outlet

Reproduktor AQ Donna Bella

Reproduktor AQ Donna Bella
od 84 800 Kč s DPH
od 70 083 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Července:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kód0001981
VýrobceAQ, s.r.o.
Záruka5 let
Nabízíme tyto varianty
PopisTechnické parametry
Dvoupásmová reprosoustava v třívrstvé sandwichové skořepinové ozvučnici s bassreflexem. Na celoobvodových žebrech je plast s jednou stěnou plochou a protější parabolickou. Uvnitř reprosoustavy je díky tvaru skořepiny i díky použité kombinaci vnitřních tlumících materiálů eliminováno stojaté vlnění. Basový reproduktor s kevlarovou membránou v litém koši společně s výškovým reproduktorem nejvyšší řady Revelator, je upevněn vysokopevnostními šrouby ve vložených maticích, což ještě více zvyšuje pevnost dokonalé ozvučnice. Čelo reprosoustavy je opatřené speciálním akustickým povrchem s antistatickou úpravou, která omezuje difrakce. Kmitočtová výhybka je umístěna na dvou panelech v podstavci. V podstavci jsou zapuštěny stavitelné ocelové hroty. Zvuk reprosoustavy Donna Bella je krásně audiofilský a zvláště na akustických nahrávkách vynikne věrností vokálu i nástrojů.


Reprosoustavy Donna Line: Donna představuje dokonalost, eleganci a nepřipouští žádné kompromisy. V řadě Donna jsou reprosoustavy, při jejichž konstrukci bylo využito maxima teoretických znalostí z elektroakustiky a mechaniky spolu s dlouhodobě získávanými praktickými poznatky. Řada Donna je osazována výhradně špičkovými dánskými reproduktory Scan-Speak. Ozvučnice jsou vícevrstvé sandwichové a pro jejich dokonalost je využívána vlastní tuhost skořepin. Náročný tvar je konstruován především kvůli akustickým vlastnostem, o to více nás však těší, že z dodržení pravidel akustiky a mechaniky vyplynula tak dokonalá estetická hodnota.
AQ je tuzemský výrobce špičkových reproduktorů a zvukových systémů již od roku 1992 a svou nabídkou oslovuje převážně audiofily, hi-fisty a velmi náročné posluchače. Výrobky značky Acoustique Quality najdete v profesionálních zvukových studiích, ale i v obývacích pokojích mnoha spokojených posluchačů po celém světě. Součástí zázemí firmy AQ je laboratorní měřící technika, kterou prochází každý hotový výrobek a proto máte jistotu, že každý produkt značky AQ byl pečlivě proměřen a otestován, aby Vašim uším mohl zprostředkovat jen tu nejlepší kvalitu.
VýrobceAQ, s.r.o.
impedance (ohm) - 6
šumový výkon (W) - 90
max. krátkodobý příkon (W) - 160
citlivost (dB/1W/1m) - 90
kmitočtový rozsah (Hz / 10 dB) - 25 - 40k
výhybka (dB / oct) - 12,18
šířka (mm) - 270
výška (mm) - 1225
hloubka (mm) - 400
hmotnost (kg) - 38
objem (l) - 52
systém  bassreflex
terminál - Bi-Amping