T1 Phono
JBL AVR
PROJECT T2
Mark Levinson
Showroomy
X-Tension9

CD přehrávače Mark Levinson

CD přehrávač slouží k přehrávání hudby, zaznamenané na kompaktních discích. Cédéčka mají stále své příznivce a kvalitní CD přehrávač v kombinaci s dobrou nahrávkou dokáže přinést strhující zážitek.

Proč si koupit CD přehrávač?

Cédéčko bylo donedávna hlavním hudebním fyzickým nosičem. Pokud máte sbírku CD a zároveň využíváte pohodlí streamovacích služeb, tak jste si možná všimli, že u streamů bývá těžké dohledat, z jakého vydání digitální data vznikla. Naopak u CD jste si jisti vždy, můžete si tak s jistotou vybrat a koupit to zvukově nejzdařilejší. A brzo už v tom bude i kousek nostalgie.

Jak vybrat CD přehrávač?

Dobrý CD přehrávač dělá především  kvalitní CD mechanika, zajišťující bezvadné čtení hudebních dat a digitálně/analogový převodník. Ten tato data převede na analogový signál. Kvalita těchto součástí se největší měrou podepisuje na ceně přístroje.

Možnosti připojení

Klasickou výbavou CD přehrávače jsou RCA (cinch) konektory, pomocí kterých jej připojíte k zesilovači nebo receiveru. Draží přístroje mívají i symetrické (XLR konektory) výstupy. 

Pokud máte kvalitní D/A převodník nebo streamer, event. špičkový AV nebo stereo receiver, můžete zvážit připojení přes optický digitální (toslink) nebo koaxiální výstup. V tom případě bude fungovat CD přehrávač pouze jako transport pro čtení data a jejich zpracování proběhne mimo CD přehrávač.

Náš tip: Firma Pro-Ject vyrábí zdařilé CD přehrávače a transporty kompaktní velikosti a se špičkovou kvalitou čtení a zpracování hudebních dat. Jsou vyrobeny na Slovensku. 

Zobrazit víceZobrazit méně
Cena a štítky
Výrobce
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(8)
Výpis je omezen filtrem
1 produkt
Mark Levinson No5101  - High End SACD přehrávač, DAC a streamer
Kód:hmlno5101

Mark Levinson No5101 - High End SACD přehrávač, DAC a streamer

181 190 Kč
Skladem Praha, Brno 2 ks
Univerzální High-End SACD / CD přehrávač, DAC a streamer.
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.