JBL L82GLBLK - Pár náhradních krycích mřížek na reprosoustavy JBL L82 CLASSIC - černé

Pár náhradních černých krycích mřížek na reprosoustavy JBL L82 CLASSIC.
JBL L82GL - Pár náhradních krycích mřížek na reprosoustavy JBL L82 CLASSIC
JBL L82GL - Pár náhradních krycích mřížek na reprosoustavy JBL L82 CLASSIC
JBL L82GL - Pár náhradních krycích mřížek na reprosoustavy JBL L82 CLASSIC
JBL L82GL - Pár náhradních krycích mřížek na reprosoustavy JBL L82 CLASSIC
Na objednávku
2 890 Kč 2 388 Kč bez DPH

Pro bližší informaci o dostupnosti nás prosím kontaktujte.

Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kódhjl82glblkPN VýrobceJBLZáruka24 měsícůEAN6925281969287

 

Pár náhradních černých krycích mřížek na reprosoustavy JBL L82 CLASSIC - černé


 

Praktické a estetické, zkrátka cool

 

Společnost JBL založil J. B. Lansing v roce 1946 v Northridge v Kalifornii (USA). Už od svých počátků se prosazovala s výrobou kvalitních zvukových aparatur, od sluchátek až po klasické reproduktory. Výrobky JBL jsou dnes využívány v profesionálních nahrávacích studiích, ozvučují většinu kin v USA a množství hudebních sálů po celé Evropě. Historicky nejoblíbenějším a nejprodávanějším produktem JBL jsou ikonické reprosustavy L100 a právě z jejich odkazu čerpali návrháři nových, o něco kompaktnějších dvoupásmovek L82 CLASSIC.

 

Estetické, praktické a originální, zkrátka cool

 

Barevné mřížky, vyrobené na zakázku společností JBL pro vintage regálové reproduktory JBL L82 Classic, vám umožňují okamžitě změnit vzhled těchto ikonických reproduktorů přidáním nových barev, které budou odrážet vaši osobnost a styl.

Vyjádřete se svým způsobem a změňte dekor barevnými mřížkami ještě dnes!

 

S odkazem na původní design originálu ze 70. let jsou reprosoustavy L82 CLASSIC nabízeny s netradiční přední krycí mřížkou "Quadrex" ze speciálního pěnového materiálu ve třech barevných variantách oranžová, modrá a černá). Pěna mřížky je poměrně silná, avšak stále akusticky velmi dobře průzvučná a zároveň dobře chrání reproduktory před náhodným poškozením způsobeným domácími mazlíčky nebo zvídavými dětmi. Nelze samozřejmě zapomenout ani na estetický vjem a originalitu.

Náhradní mřížky můžete využít nejen při ztrátě nebo poškození původních mřížek, ale také např. pokud potřebuje změnit design vašich reprosoustav L82 CLASSIC po barevné změně interiéru nebo zkrátka pokud chcete jen tak změnit náladu. Vždy bodou díky svým kreativním barvám působit originálně a esteticky. Vaše reprosoustavy budou jedinečné a stanou se středobodem vaší poslechové místnosti.

 

Instalace

 

Instalace je velmi jednoduchá a rychlá. Pěnová mřížka má pevný rám s upevňovacími "kolíčky" které stačí nasměrovat (nasadit) do z výroby připravených otvorů po obvodu reprosoustav a zatlačit. Mřížka zůstane pevně ukotvena. 

 

Tyto náhradní mřížky jsou prodávány v páru a jsou vhodné pouze pro model JBL L82 CLASSIC (rok výroby 2018 a novější). Není je možné instalovat na původní originální model ze 70. let.

 

Rozměry (V x Š): 472,8 mm x 281 mm

 

Cena za pár

 

VýrobceJBL
Popis
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.