Pro-Ject Connect it Phono DS 5P - mini XLR - 123 cm

Gramofonový kabel pro plné symetrické zapojení s konektory 5P na miniXLR s vodiči z OFC mědi s povrchovou uhlíkovou vrstvou
Pro-Ject Connect it Phono DS 5P - mini XLR - 123 cm
Doprava zdarma
Pro-Ject Connect it Phono DS 5P - mini XLR - 123 cm
Pro-Ject Connect it Phono DS 5P - mini XLR - 123 cm
Skladem Praha, Brno 3 ks
4 490 Kč 3 711 Kč bez DPH

Prodejna Praha 1 ks
Prodejna Brno 2 ks

Osobně v prodejně:pondělí 17.6.Přepravní společností:úterý 18.6.
Kód9prds5Pmx123VýrobcePro-JectZáruka24 měsícůEAN9120122294192

 

Gramofonový kabel pro plné symetrické zapojení s konektory 5P na miniXLR s vodiči z OFC mědi s povrchovou uhlíkovou vrstvou


  

Pro-Ject vyrábí kvalitní, vysoce flexibilní kabely s nízkým kapacitním odporem a silným stíněním, určené výhradně pro gramofony. Tyto v Evropě ručně vyráběné inovativní kabely byly navrženy s nejkvalitnějšími komponenty pro vedení, dielektrikum a konektory tak, aby obstály v intenzivních poslechových testech. Specifické délky kabelů byly zvoleny pro jejich signifikantní výhody při přenosu audio signálu.

 

Kabel je optimalizovaný pro vysoce kvalitní symetrické zapojení gramofonů (s 5P konektorem) Pro-Ject  X8, Xtension 9/10/12, RPM 5/9/10 a Signature 10/12 ve spojení s kompatibilním plně symetrickým gramofonovým předzesilovačem např. Pro-Ject Phono Box S3, Phono Box DS3 nebo Tube Box DS3.

 

Gramofony jsou dnes ovlivněny rušením mnoha elektromagnetických polí. Příčinou jsou bezdrátové sítě a řada elektronických zařízení v moderní domácnosti. Propojení mezi gramofonem a zesilovačem přes RCA kabel je na rušení náchylné. Tento tzv. „elektrosmog“ může nepříznivě ovlivnit slabý phono signál a být příčinou šumu při přehrávání hudby.

 

Se skutečně symetrickým připojením získáte ze svých drahocených záznamů detaily, jaké dříve nebylo možné slyšet. Osvoboďte svůj Hi-Fi stereo systém od nežádoucího šumu a rušení. Přibližte se hudbě, kterou milujete, a posuňte svůj hudební zážitek na novou úroveň.

 

Výhody symetrického zapojení: • Signál bez rušení • Zvýšená dynamika • Nižší hladina šumu

 

Další informace k problematice symetrického zapojení gramofonu můžete najdete v brožuře TRUE BALANCED (v sekci ke stažení).

 

- 5 PIN na mini XLR

 

- Vodiče z čisté bezkyslíkaté (OFC – oxygen free copper) mědi s povrchovou uhlíkovou vrstvou

 

- Nízký kapacitní odpor

 

- Velmi kvalitní dielektrikum – izolace

VýrobcePro-Ject
Popis
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.