Jarní úklid
Mark Levinson
Showroomy
X-Tension9
PROJECT DEBUT

Audiofilské gramofony EAT

Gramofony pro náročné posluchače.  Jejich společnou vlastností je prvotřídní provedení vše nejdůležitějších komponent, které mají vliv na zvuk. Tyto gramofony Pro-ject jsou dodávány zpravidla bez přenosky a předpokládá se doplnění některým z gramofonových předzesilovačů řady DS nebo RS. 

Co dělá z gramofonu audiofilský přístroj?

Těžký talíř

Precizní mechanické provedení talíře, antirezonanční vlastnosti  a samozřejmě i hmotnost a provedení ložisek jsou velmi důležité pro dobrý zvuk. Hmotnost talíře ovlivňuje i stabilitu otáček.

Špičkové rameno

Provedení ramene, zejména jeho odolnost vůči rezonancím a možnost nastavení je zásadní pro přenos signálu z přenosky. Ramena Evo od výrobce Pro-Ject patří ke špičce a najdete ho i v jiných gramofonech

Odpružené šasi

Dostatečně hmotné a odpružené šasi gramofonu eliminuje přenos vibrací z okolí. Napříklady modely Pro-Ject řady X-tension mají magnetické "plovoucí" nožičky, které eliminují mechanický kontakt.

Náš tip:
U těchto gramofonů má zásadí vliv na zvuk výběr vhodné přenosky a phono předzesilovače. Výběr s vámi rádi zkonzultujeme v našich prodejnách AQ studio. Protože zkušenost z vlastní sestavy je nepřenosná, nabízíme i zapůjčení phono předzesilovačů k vyzkoušení.

Zobrazit víceZobrazit méně
Cena a štítky
Výrobce
(18)
Výpis je omezen filtrem
0 produktů
Odborný přístup k prodeji
Specializujeme se výhradně na audiotechniku.
Největší skladové zásoby
A to jak produktů AQ, tak distribuovaných značek.
3 showroomy a poslechové místnosti
Zboží si můžete vyzkoušet “na vlastní uši”.
Exkluzivní doprodeje za skvělé ceny
Akční nabídky, které jinde nenajdete.